לימור וינטמן  |    רח' הברזל 19 א' רמת החייל, תל אביב   |   0545600415   |   limorw13@gmail.com
תודעה וריפוי
שערי השמיים פתוחים ונגישים עבור כולם, הריפוי התודעתי מגיע מידיעה שאחד הכלים הכי משמעותיים לקיום זה אהבה ללא תנאי, אותה אהבה שאנו נולדים איתה ומאבדים במהלך החיים המאתגרים והמותנים ביותר, הכאב הוא הביטוי לחוסר החיבור לאהבה.

יש שפע רב של כלים רוחניים להתחבר אל המהות הפנימית, בתהליך של ערות ניתן ללמוד ולהיזכר באותן איכויות מיטיבות הקימות בתוכנו, אך חשוב לזכור שאף אחד לא יכול לקבוע מה נכון לי כאדם אלא לפתוח הזדמנות לראייה מרחבית המאפשרת התבוננות בפוטנציאלים נוספים מעלה הנגלים לעינינו.

אחד התדרים המרפאים הוא תדר האהבה ללא תנאי, עוצמה שפותחת את הלב, מטהרת מקומות חשוכים, יוצרת אחדות מלאה עם כל חלקי ה"אני" הטוב והרע לכדי איזון והרגשה של נוכחות מופלאה.

התדר עובר דרכי למטופל כאשר קיימת הסכמה פנימית, בחירה מתוך רצון ולא מתוך הזדקקות, בחירה לקחת אחריות ולרפא את המחשבות השליליות, התפיסות והאמונות השגויות ביחס ליכולת ואי-יכולת, בדידות, ויתור עצמי, קורבנות ותסכול.

רק מתוך אמונה שיש לי מקום ותרומה, ללא קשר ישיר למה עבר עלי וזאת מבלי לפקפק בסיכוי ההצלחה נשיג את התוצאה, שמחת הלב, מחול פנימי של ביטחון והגנה, הנאה והוויה של צבעוניות מרהיבה.